Rüyada Sevgili Görmek: Aşkınız Tutkuya mı Dönüşüyor?

Rüyada sevgili görmek sevinci, mutluluğu ve güzel gelişmeleri simgeler. Kişiden kişiye göre yorumu değişebilen bu rüya, genellikle hayra yorumlanması gereken bir rüyadır.

Sevgililer arasındaki ilişkinin gücüne ve şekline bağlı olarak farklı anlamlar içerebilir.

Bu rüya; içeriğine yani rüyada neyin görüldüğüne göre sevgililerin evleneceğine ya da aralarındaki tutkunun azalması yüzünden ayrılacaklarına işaret ediyor olabilir.

Rüyada Sevgili Görmek Nasıl Yorumlanır?

Kişinin rüyasında sevgilisi ile mutlu olduğunu görmesi; onunla birlikte bolca ve keyifli zaman geçireceğine, birlikte alışveriş yapacaklarına yani sevdikleri aktivitelere zaman ayıracaklarına, en nihayetinde ise evleneceklerine yorumlanabilir.

Rüyada sevgilinin kendisiyle ilgilenmediğini ya da başkasıyla ilgilendiğini ve bu yüzden de mutsuz olduğunu görmek; çift arasındaki sevginin eski gücünü kaybettiğine, çiftlerin ayrılacaklarına delalet edebilir.

Rüyada sevgiliyle tartıştığını, kavga ettiğini, bu yüzden de çok üzüldüğünü görmek; fikir ayrılıklarının başladığına ya da çiftin anlaşamadığı bir konuda ortak bir fikre varacağına işaret edebilir.

Şayet rüya sahibinin sevgilisi yoksa rüyasında sevgilisinin olduğunu görmesi; hoşlanacağı biri ile tanışacağına, o kişiye aşık olacağına ve yeni bir ilişkiye başlayacağına delalettir.

Rüyada Sevgiliyi Görmek

Rüyada sevgiliyi görmek, çiftler arasındaki duygu yoğunluğuna, tutku ve bağlılığa yorumlanır.

Sevgiliyi ağlarken görmek, dargın çiftlerin barışacağına, aralarındaki sorunların çözüme kavuşacağına, mutluluk ve sevince işarettir.

Rüyada sevgiliyi öpmek; güzel ve müjdeli bir haber almaya, aşık olan kişiye evlilik teklifi etmeye ya da ondan evlilik teklifi almaya tabir edilir.

Sevgiliyle kavga ettiğini görmek, çiftin fikir ayrılığı yaşayacağına ya da anlaşamadıkları bir konuda hemfikir olacaklarına işaret eder.

Rüyada Kız Arkadaş Görmek

Rüyada kız arkadaş görmek, şayet rüyayı gören kişi bekarsa kız arkadaşlarından biriyle yakınlaşacağına, aralarındaki ilişkinin yoğunlaşacağına, bir birlikteliğe adım atacaklarına, sevgili olacaklarına delalet eder.

Bazen de görülen kız arkadaş ile aralarındaki ilişkinin daha da güçlenerek, sıkı bir dostluğa dönüşeceğini de gösterebilir.

Rüyada tanımadığı bir kız arkadaşı ile sevgili olduğunu görmek, yeni biriyle tanışmaya ve bu kişiye aşık olmaya yorumlanabilir.

Rüyada Erkek Arkadaş Görmek

Bekar ve sevgilisi olmayan birinin rüyasında erkek arkadaş görmesi, hoşlanacağı biriyle tanışacağına, bu kişiye aşık olacağına ve sevgili olacaklarına tabir edilir.

Bazen de rüya sahibinin olumsuz bakış açısını değiştireceğini, karşı cinse tekrar güven duymaya başlayacağını gösterir.

Rüyasında normal hayatında tanıdığı bir erkek arkadaşını gören kişinin bu arkadaşıyla aralarındaki ilişki daha da sağlamlaşır. Hatta aralarındaki bu ilişki tutkuya dönüşebilir ve arkadaşıyla gerçek hayatta sevgili olabilir.

Rüyasında bir erkek arkadaşının öldüğünü gören kişi; kaybettiği özgüvenini geri kazanır, daha güzel bir sürece girer, yeni bir arkadaşlığa başlar ve mutlu olur.

Rüyada sevgilinizin sizden ayrıldığını görmeniz, ona güvenmediğinize, onu kaybetme korkusu yaşadığınıza yorumlanır.

Rüyada Sevgili İle Telefonda Konuşmak

Rüyada sevgili ile telefonda konuştuğunu görmek, kişinin sevgilisiyle arasında bir sorunun, bir iletişim probleminin varlığına delalettir.

Aynı zamanda kişinin erkek arkadaşını çok özlediği anlamına da gelebilir.

Kimi zaman da sevgiliden haber almaya ya da sevgiliden haber beklemeye yorumlanır.

Rüyada Sevgili ile Kavga Etmek

Rüyasında sevgilisi ile kavga ettiğini gören kişi, şayet gerçek hayatında sevgilisi varsa onunla daha güzel ve daha anlamlı vakit geçirir.

Sevgilisi olmayan birinin rüyasında sevgilisiyle kavga ettiğini görmesi, yeni bir ilişkiye başlayacağına işarettir.

Rüyada Sevgilinin Elini Tutmak

Rüyada sevgilinin elini tuttuğunu görmek, çiftler arasındaki güven duygusunun artacağına, çiftlerin her daim birbirlerine destek olduklarına yorumlanır.

Bazen de çiftin aile kurmak istediğine işaret eder.

Sevgilisi ile el ele tutuştuğunu gören kişi; ruh eşi olduğunu düşündüğü kişiye evlenme teklif eder ya da ondan evlenme teklifi alır.

Bu rüya, kişinin aradığı huzuru ve mutluluğu yakalayacağını, sevgilisiyle çok mutlu olacağını anlatır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyada eski sevgiliyi görmek, rüya sahibinin eski sevgilisini özlediğine, ona karşı hala bir şeyler hissettiğine yorumlanır.

Yani eski sevgilisine olan hislerinin tamamen bitmemiş olduğunu, yapamadıkları şeylerin pişmanlığını duyduğunu gösterir.

Bazı yorumculara göre rüyada eski sevgiliyi görmek, yeni biriyle tanışmaya yorumlanır.

Evli kişinin rüyasında eski sevgilisini görmesi, onu unutamadığına, mutsuz bir evlilik yaşantısının olduğuna, onunla ilgili anılarını zaman zaman hatırladığına işarettir.

Rüyada Sevgili ile Gezdiğini Görmek

Rüyada sevgili ile gezdiğini ve onunla mutlu olduğunu görmek, çiftler arasında harika bir uyum olduğuna, yakın zamanda evlilik kararı alacaklarına, birlikte geçirecekleri mutlu, güzel ve keyifli günlere delalet eder.

Rüyada sevgiliyle mutsuz bir şekilde gezdiğini görmek, aralarında kırgınlığın mevcut olduğuna, çiftlerin barışmak için çaba göstereceklerine işarettir.

Rüyada Sevgilisinden Ayrıldığını Görmek

Rüyada sevgiliden ayrıldığını görmek ve bu duruma üzülmek, kişinin sevgilisini kaybetme korkusu taşıdığına yorumlanır.

Bazı yorumculara göre bu rüya, sevgililer arasında iletişim kopukluğunun olduğuna ya da aralarındaki ilişkinin tek taraflı olduğuna işarettir.

Rüyada Sevgilisinin Annesini Görmek

Rüyada gerçek hayattaki sevgilinin annesini görmek, çiftlerin geleceğe dair plan yapacaklarına, birbirlerinin aileleriyle tanışacaklarına hatta evlenme kararı alacaklarına delalet eder.

Sevgilisi olmayan birinin rüyasında sevgilisinin annesini görmesi, kısmetinin açılacağına, biriyle tanışacağına, tanıştığı bu kişiyle evlilik planı kuracağına, bu noktada ona bir tanıdığının aracılık edeceğine işaret eder.

Rüyada Sevgiliye Sarılmak

Rüyada sevgiliye sarılmak; ilişkisi olan kişinin ilişkisinin daha da güçleneceğine, dargın sevgililerin barışacağına, çiftler arasındaki bağlılığın artacağına, aralarındaki güven duygusunun pekişeceğine işarettir.

Sevgilisi olmayan kişinin rüyasında sevgilisine sarıldığını görmesi, ruh eşini bulacağına ve aşık olduğu kişiyle evleneceğine delalettir.

Rüyada Sevgili Olduğu Kişinin Babasını Görmek

Bu rüya, rüya sahibinin çekindiği için aşık olduğu kişiye duygularını bir türlü açamadığı anlamına gelir.

İlişkilerini evliliğe taşımak isteyen rüya sahibinin babasından çekindiğine, bu yüzden de babasına ve ailesine bu niyetinden bir türlü bahsedemediğine delalettir.

Rüyada babanın yüz ifadesi rüya yorumu üzerinde belirleyici olabilir. Şayet yüzü gülüyorsa bu ilişkilerine onay vereceğine işaret edebilir.

Rüyada Arkadaşıyla Sevgili Olduğunu Görmek

Rüyada samimi bir arkadaşı ile sevgili olduğunu gören kişi, gerçek hayatında ona karşı hislerini bastıran biridir.

Bu rüya, yakın zamanda bazı gerçeklerin açığa çıkacağı, kişinin hislerinin tek taraflı olmadığı, arkadaşından karşılık alacağı anlamına gelir.

Evli kişinin böyle bir rüya görmesi, eşine karşı ilgisinin azaldığına, arkadaşına bazı hisler beslediğine, onunla cinsellik yaşamak istediğine yorumlanabilir.

Rüyada Sevgili Olduğu Kişiyi Evlenirken Görmek

Rüyada sevgili olduğu kişiyi başka biriyle evlenirken görmek, rüya sahibinin aslında bilinçaltında kendini sevgilisine layık görmediğine, ona aşırı bağlı olduğuna, onu kaybetmekten çok korktuğuna işarettir.

Böyle bir rüya gören kişi, bir an önce özgüvenini yükseltmeli, korkularından arınmalı ve özgüven kazanmak adına kendini her konuda daha da geliştirmelidir.

Rüyada Sevgili Tarafından Aldatılmak

Rüyada sevgili tarafından aldatıldığını görmek, çiftler arasındaki güven duygusunun gelişmediğine delalet eder.

Rüya sahibinin sevgilisinin kendine yeterince değer vermediğini hissettiğine işaret edebilir.

Bu rüya, ilişkinin tek taraflı olduğu, kişinin yakın zamanda bu üzücü gerçeği öğreneceği anlamına da gelebilir.

Rüyada Sevgili ile Yolculuğa Çıkmak

Rüyada sevgili ile yolculuğa ya da seyahate çıktığını gören kişinin ilişkisi yakın zamanda evlilik ile sonuçlanır.

Bu rüya, güzel ve mutlu bir birlikteliğe, güven ve sevgiye, huzurlu bir geleceğe yorumlanabilir.

Sevgilisi olmayan birinin rüyasında sevgilisi ile yolculuğa çıktığını görmesi, ruh eşi ile tanışacağı, aşık olacağı ve onunla evleneceği anlamına gelebilir.

Rüyada Sevgili ile Yemek Yediğini Görmek

Rüyada sevgili ile yemek yediğini görmek, kişinin sevgilisiyle ortak bir geleceğinin olacağına, yani evleneceklerine, mutlu ve huzurlu bir yuvaya yorumlanır.

Sevgilisiyle yemek yediğini görmek, bekar kişi için yepyeni bir dönemi müjdeler. Rüya sahibinin hoşlanacağı kişiyle tanışacağına, ona aşık olacağına, güzel ve mutlu bir geleceğe işaret eder.

Rüyada Birden Fazla Sevgilisi Olduğunu Görmek

Rüyada birden fazla sevgilisi olduğunu görmek, rüya sahibinin uçarı ve şıpsevdi biri olduğuna, ne istediğini bilmeyen, kolay kolay tatmin olmayan yani çapkın bir kişiliğinin bulunduğuna delalettir.

Uyarı niteliğinde bir rüya olarak, rüya sahibini şayet bu tutumuna devam ederse yalnız kalacağına dair uyarır.

Bazen de bu rüya, kişinin kısmetlerinin artacağına, rüya gibi bir ilişki yaşayacağına, şanslı bir döneme gireceğine yorumlanabilir.

Rüyada Sevgili İle Buluşamamak

Rüyada sevgili ile bir türlü buluşamadığını görmek, kişideki kaybetme korkusuna işarettir.

Rüya sahibinin gösterdiği tüm çabalara rağmen ilişkisinin ayrılıkla sonuçlanabileceğini haber verir.

Bazen de tüm engellere rağmen rüya sahibinin sevgilisiyle kavuşacağını gösterebilir.

Rüyada Hoşlandığı Kişi ile Sevgili Olduğunu Görmek

Rüyada hoşlandığı kişi ile sevgili olduğunu görmek, rüya sahibinin normal hayatında bastırdığı bazı duygularının açığa çıkacağı anlamına gelir.

Bazen de kişinin yeni bir ilişkiye başlayacağını gösterir.

Rüyada Akrabası Olan Biriyle Sevgili Olduğunu Görmek

Rüyada akrabası olan biriyle sevgili olduğunu görmek, rüya sahibinin bu kişiden saygı ve sevgi göreceğine ya da ona benzeyen biri ile tanışıp, ona aşık olacağına yorumlanır.

Rüyalar hakında ki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir