Rüyada Saat Görmek: Planlı ve Programlı Karakteriniz, Başarı Getiriyor!

Rüyada saat görmek, genellikle rüya sahibinin bir haber alacağı anlamına gelir. Bu haber; rüyada görülen saatin nasıl olduğuna göre değişiklik gösterebilir.

Rüyada görülen şık saat, kişinin yakın zamanda güzel ve hoş gelişmelerle karşılaşacağının göstergesidir.

Rüyada saat görmek; bazen de rüya sahibinin etrafındaki yalancı, kötü niyetli, onun kuyusunu kazan, dedikoducu ve bencil kişilerin varlığına delalet eder.

Bu yazımızda kısaca rüyada saat görmek ne anlama gelir? sorusunu yanıtlamaya çalışacağım.

Rüyada Saat Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada saat görmek, rüya sahibinin üzülmesine neden olan bir habere işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin dakik, disiplinli, plan dahilinde hareket eden, geleceğini planlayan bir kişiliğinin bulunduğunu gösterir.

Rüyada görülen saatin eski mi yoksa yeni mi olduğu da rüya yorumunu direk olarak etkiler.

Kimi İslami rüya tabircilerine göre ise rüyada görülen saat; rüya sahibinin yeni yatırımlar yapacağına, bu yatırımlarının ses getireceğine, iş hayatında pek çok başarıya imza atacağına, başarılarının çevresinde yankı uyandıracağına, saygın bir kişi olacağına yorumlanır.

Rüyada Kol Saati Görmek

Bu rüya, rüya sahibinin aklındaki bazı meselelere delalettir. Rüya sahibinin aklını kurcalayan, endişe etmesine neden olan planlarına dair bilgiler içerir.

Kişinin iş hayatında ilerlemek istediğine, başarılı bir insan olmayı dilediğine ve bu yolda çok çaba sarf ettiğine alamet eder.

Kişinin iş, eğitim ya da özel yaşamına dair yakında hayatının dönüm noktası niteliğinde bir karar vereceğinin de göstergesi niteliğindedir.

Rüyada Bozuk Saat Görmek

Rüyada bozuk ya da çalışmayan saat görmek; rüya sahibinin istek ve arzularına bir süreliğine daha kavuşamayacağına, hayallerini ve isteklerini ertelemek zorunda kalacağına işarettir.

Kişinin maddi ve manevi açıdan sıkıntıya düşeceği bir döneme gireceğine, bu süreçte kimseden destek göremeyeceğine, kendini yapayalnız hissedeceğine, tersliklerin üst üste geleceğine, iş hayatında durgun bir sürecin yakın olduğuna delalettir.

Rüya sahibinin iş ya da özel hayatında olumsuzluklarla karşılaşacağına, sevgilisiyle tartışacağına ve arasının bozulacağına yorumlanabilir.

Rüyada Duvar Saati Görmek

Rüyada duvar saati görmek; hayra yorumlanması gereken, olumlu birtakım gelişmelere işaret eden rüyalardan biridir.

Rüya sahibinin hem iş hem de özel hayatında sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, mutlu bir yaşam süreceğine, yakında hayatının aşkıyla tanışacağına, şayet evliyse eşiyle arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına tabir edilir.

Rüyada çalışmayan ya da bozuk duvar saati görmek ise dert ve kederi, sıkıntıyı temsil eder. Rüya sahibinin iş hayatında umduğu başarıyı elde edemeyeceğine, işlerinin bir süreliğine duracağına alamettir.

Rüyada Saati Ayarlamak

Rüyada saat ayarladığını görmek; kişinin dakik, planlı ve programlı biri olduğuna işarettir.

Bazen de kişinin kendini düzeltmek, hayatını kökten değiştirmek adına yeni önlemler aldığının, daha düzenli bir yaşam sürmeye karar verdiğinin göstergesidir.

Kişinin sabrı, çalışkanlığı ve azmi sayesinde hayatını yeniden düzene sokacağına, geçmiş hatalarından ders alacağına ve aynı hataları tekrar yapmayacağına yorumlanabilir.

Rüyada Saat Almak

Rüyada duvar saati almak; rüya sahibinin plan ve projelerini hayata geçirme şansını elde edeceğine, bol bol yatırım yapacağına, yatırımlarının ses getireceğine işarettir.

Rüyada kol saati satın almak; kişinin yakında işine yarayacak, kullanışlı bir mal satın alacağına, satın aldığı bu malın onun yaşamını epey bir kolaylaştıracağına delalettir.

Rüyada altın saat almak; kişinin zengin olacağına, eline yüklü miktarda bir para geçeceğine ya da bir mirasa konacağına alamet eder.

Rüyada gümüş saat almak; rüya sahibinin tutumlu, parasını mantıklı bir şekilde kullanmayı bilen, bu sayede hiçbir geçim sıkıntısı çekmeyen, rahat bir yaşam süren biri olduğunun göstergesidir.

Rüyada Saatin Çaldığını Duymak

Rüyada saatin çaldığını duymak, rüya sahibinin yakında önemli bir haber alacağına işaret eder.

Kimi yorumculara göre kişinin üzüleceği, kendini mutsuz hissedeceği, depresyona girmesine yol alabilecek bir habere delalettir.

Rüyada Büyük Saat Görmek

Rüyada büyük bir kol saati ya da duvar saati görmek; kişinin çok ama çok önemli, hayatını değiştirecek bir haber alacağına alamettir.

Bu haber; kişinin iş hayatına ya da özel hayatına dair olabilir. Rüya sahibi, uzun zamandır beklediği bir gelişmeden bu rüyayı gördükten kısa bir süre sonra haber alabilir.

Rüyada Altın Saat Görmek

Rüyada altın saat görmek; rüya sahibinin hem iş hem de özel hayatında mutlu, huzurlu, uyumlu ve başarılı bir döneme gireceğine, konforlu ve lüks bir yaşam süreceğine, mesleğinde terfi bulacağına, şayet işsizse yakında harika bir işe gireceğine delalettir.

Rüyada görülen altın saat, genellikle iyi bir meslek sahibi olmayı, makam ve mevkiyi simgeler.

Rüya sahibinin tüm maddi ve manevi sıkıntılarını geçmişinde bırakacağına işarettir.

Rüyada altın saat almak; kişinin saygınlık elde edeceğine, zengin olacağına, yakında şan ve şöhret sahibi olacağına, başarı merdivenlerini hızlıca tırmanacağına, çevresindeki insanlar tarafından sevilen ve sayılan biri olacağına yorumlanabilir.

Rüyada Saat Tamir Etmek

Rüyada saat tamir ettiğini görmek; rüya sahibinin geçmiş hatalarından ders çıkaracağına, hatalarını telafi etmek için çok çaba göstereceğine, arasının bozuk olduğu kişilerle arasını düzeltmeye çalışacağına, kendisine faydası olmayan arkadaşları ile yollarını ayıracağına tabir edilir.

Rüyada çalışan bir saati tamir ettiğini görmek, kişinin aşırı fedakar olduğunu gösterir. Kişinin iyi niyetinin çevresindeki kişiler tarafından kullanıldığına, hep kendinden ödün verdiğine, başkalarına aşırı değer verdiğine bu yüzden de genellikle canının yandığına alamet eder.

Rüyada Saat Bulmak

Bu rüya; bulunan saatin durumuna göre farklı yorumlanabilir. Rüyada bozuk ve çalışmayan bir saat bulduğunu görmek; kişinin boş hayaller peşinde koştuğuna, bu yüzden de hayal kırıklığı yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada yolda giderken büyük bir saat bulmak, rüya sahibinin bir projesini hayata geçireceğine, bu projeden olumlu bir sonuç alacağına, konforlu ve lüks bir yaşama yakında kavuşacağına delalettir.

Bazen de bu rüya; kişinin planlarını uygulamaya geçirmek için bir süre daha sabretmesi gerektiğine işarettir.

Rüyada Hediye Saat Görmek

Rüyada hediye kol saati aldığını görmek, kişinin maddi ya da manevi açıdan birinden destek göreceğine, bu destek sayesinde kendisini toparlayacağına alamettir.

Rüyada gösterişli ve yeni bir hediye kol saati görmek; rüya sahibinin yakında hayatının aşkı ile tanışacağına, aşık olacağına, aşık olduğu kişi tarafından değer göreceğine, mutlu ve huzurlu bir beraberliklerinin olacağına tabir edilir.

Rüyada aile yadigarı bir saat görmek, rüya sahibine ailesinden yüklü miktarda bir miras kalacağına işarettir.

 Rüyada Saat Satmak

Rüyada saat satmak, rüya sahibinin sosyal yaşantısında herkesle anlaşan, herkesin huyuna giden, bu yüzden de insanlar tarafından sevilen biri olduğunu gösterir.

Rüyada altın saat satmak ise kişinin iş hayatında güler yüzü ile müşterilerini memnun etmeyi başardığını, bu yüzden de maddi kazancının her daim iyi olduğuna alamettir.

Rüyada bozuk saat satmak, rüya sahibinin güvenilmez, verdiği sözleri tutmayan biri olduğuna işarettir.

Rüyada Saat Çalmak

Rüyada saat çaldığını görmek; kişinin girişimlerin istediği gibi sonuçlanmayacağına, çevresindeki insanların dedikodusuna maruz kalacağına delalettir.

Kişinin rüyasında değerli ve pahalı bir saat çaldığını görmesi, sevgilisiyle tartışacağına, aralarının açılacağına alamettir.

Rüyada eski bir saat çaldığını görmek, kişinin eski hatalarının tekrar gündeme geleceğine bu yüzden de moralinin bozulup, keyfinin kaçılacağına yorumlanır.

Rüyada altın saat çaldığını görmek ise kişinin kendi hayrına dokunacak bir gelişme yaşayacağına işarettir. Bu rüya, kişinin bencil, kendinden başkasını düşünmeyen biri olduğuna da yorumlanabilir.

 Rüyada Saat Takmak

Rüyada saat taktığını görmek, rüya sahibinin planlı ve programlı, gününü en iyi şekilde planlayan, bu özelliği sayesinde iş hayatında başarıdan başarıya koşan biri olduğunu gösterir.

Bu rüya; kişinin tüm plan ve projelerini sırasıyla hayata geçireceğine, projelerinin başarıyla sonuçlanacağına yorumlanır.

Rüyada yeni bir kol saati taktığını görmek, kişinin yeni bir döneme gireceğine, bu yeni dönemin ona huzur ve mutluluk getireceğine, huzura ereceğine işarettir.

Rüyada eski bir kol saati taktığını görmek, kişinin zamanını düzgün bir şekilde kullanamadığına, geleceğine dair yanlış kararlar aldığına, düzensizliği yüzünden zaman kaybettiğine delalettir. Rüya sahibine bir an önce kendine çeki düzen vermesi gerektiğini anlatır.

Rüyada Saat Durması

Rüyada koldaki ya da duvardaki saatin durduğunu görmek, pek hayra yorumlanmaz.

Rüya sahibinin canını sıkacak birtakım haberler alacağına, hayatında birtakım tersliklerle karşılaşacağına bu yüzden de moralinin ciddi anlamda bozulacağına, arkadaşlarıyla ya da sevgilisiyle arasının açılacağına alamettir.

Rüyada durmuş saat görmek, kişinin iş hayatında durgunluğun hüküm süreceğine, eski lüks ve konforlu yaşamını özleyeceğine işarettir.

Rüyada yeni alınmış bir saatin durduğunu görmek, kişinin kullanmakta epey zorlanacağı bir mal alacağına bu yüzden de pişman olacağına yorumlanabilir.

Rüyada hediye alınan saatin durduğunu görmek ise kişinin yakın bir arkadaşıyla arasının bozulacağının göstergesidir.

Rüyada Saat Kırmak

Rüyada saat kırdığını görmek; kişinin üzücü bir olaya dahil olacağına, bu yüzden kendini mutsuz hissedeceğine, kendisiyle birlikte başka kişilerin de bu olaydan etkileneceğine ve tüm yaşanan tatsızlıklardan kendini sorumlu tutacağına delalettir.

Rüyada başka birinin saatini kırdığını görmek, kişinin biriyle girişeceği ortak işten son anda vazgeçeceğine alamettir.

Rüyada yanlışlıkla duvar saati kırdığını görmek ise rüya sahibinin kötü alışkanlıklarından vazgeçeceğine, kendine güzel hobiler edineceğine yorumlanabilir.

Rüyada Saat Kaybetmek

Rüyada saat kaybettiğini görmek, rüya sahibinin huzurunu kaçıracak birtakım gelişmelerle karşılaşacağına, bazı problemler yaşayacağına, maddi sıkıntıya düşeceğine işarettir.

Bazen de kişinin attığı yanlış adımlar yüzünden iş hayatında başarısız olacağına yorumlanır.

Kimi zaman da rüya sahibinin yakın arkadaşlarıyla ya da akrabalarıyla arasının açılacağına ya da bir dostundan ihanet göreceğine tabir edilebilir.

Rüyada Masa Saati Görmek

Rüyada masa saati görmek, genellikle kişinin ailesini temsil eder. Çalışan, güzel ve gösterişli bir masa saati, rüya sahibinin aile bağlarının güçleneceğine, aşık olduğu kişiyle evleneceğine, evliyse aile saadetinin daha da artacağına yorumlanabilir.

Rüyada çalışmayan, bozuk ya da kırık masa saati görmek ise tam tersine rüya sahibinin ailesiyle arasının bozulacağına, eşiyle tartışacağına, maddi sıkıntılar yüzünden aile birliğinin sarsılacağına alamet eder.

Rüyada Kırık Saat Görmek

Rüyada kırık bir kol saati görmek; rüya sahibinin istek ve arzularına bir süre daha kavuşamayacağına, hayatında aksiliklerin üst üste geleceğine, bu yüzden kendini çok mutsuz hissedeceğine, huzurunun kaçacağına işarettir.

Rüya sahibinin artık yaşamdan hiçbir şekilde keyif almadığını, yenilik peşinde koştuğunu, maddi ve manevi sıkıntıları yüzünden canından bezdiğini gösterir.

Rüyada Saatin Kaç Olduğunu Görmek

Rüyada saatin kaç olduğunu görmek, kişinin zamanla ilgili endişelerinin olduğunu simgeler.

Kişinin bu endişesi, iş hayatına ya da özel yaşamına dair olabilir. Örneğin, kişi artık iş hayatında hak ettiği pozisyona ulaşmak ya da aşık olduğu, bir süredir birlikte olduğu kişiyle evlenmek istiyor olabilir. Lakin maddi imkansızlıklar yüzünden bu hayallerine kavuşamamış ve bu durumdan artık son derece sıkılmış da olabilir.

Rüyada saatin kaç olduğunu görmek, kişinin tembelliği yüzünden hayatı kaçırdığına, düzensizliği dolayısıyla iş ya da eğitim hayatında istediği başarıyı elde edemediğine de yorumlanabilir.

Rüyalar hakkındaki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir