Rüyada Öpüşmek: Para, Zenginlik ve Refah!

Rüyada öpüşmek, rüya sahibinin hayallerinin gerçek olacağına, müjdeli haberler alacağına, maddi refaha, zenginliğe, güzel dostluklara yorumlanır.

Olumlu rüyalar arasında bulunan bu rüya, kişinin başarıdan başarıya koşacağına, yaşamından daha önce hiç olmadığı kadar keyif alacağına tabir edilir.

Rüyada biriyle öpüşmek, mal ve para sahibi olmaya, saygınlığa, zenginleşmeye işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin uzaktaki arkadaşlarından ya da akrabalarından güzel bir haber alacağını simgeler.

Kişinin özel hayatının yanı sıra sosyal yaşantısında da çevresi tarafından saygı duyulan ve hürmet gösterilen biri olacağını sembolize eder.

Rüyada Öpüşmek Nasıl Yorumlanır?

Rüyada öpüşmek, hayra yorumlanması gereken rüyalar arasında bulunur. Bu rüyanın yorumlanması aşamasında rüyadaki diğer sembollerin yani işaretlerin de mutlaka dikkate alınması gerekir.

Rüyada öpüşmeyle ilgili şeyler görmek, kişinin hissettiği yalnızlık, yoksunluk, kendini kimsesiz ve başarısız hissetme vb. olumsuz duygu ve düşüncelerinin dışa yansımasıdır.

Yani rüya sahibi, bilinçaltındaki bastırılmış his ve düşüncelerini bu rüya aracılığıyla öğrenir.

Bazı rüya tabircilerine göre rüyada öpüşmek, düşmana galip gelmeye yorumlanır.

Günümüz rüya yorumcuları tarafından bu rüya, genellikle kişinin hayatında güzelliklerle karşılaşacağını simgeler.

Nadir de olsa kişinin özlemlerine ve daha önce yaşadığı hayal kırıklıklarına da işaret eder.

Rüyada Birini Öpmek

Rüyada birini öpmek, rüya sahibinin kimi öptüğüne göre farklı şekillerde yorumlanır.

Rüya sahibinin aşık olduğu yani sevdiği kişiyi öpmesi, muradının gerçekleşeceğine, yakın zamanda sevdiğinden evlilik teklifi alacağına, tüm isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, sevdiği kişi ile yakın zamanda evlenerek, dünya evine gireceğine delalet eder.

Rüyada dudaktan öpmek, rüya sahibinin sevgi, ilgi ve şefkate ihtiyaç duyduğuna, şehvete ve dünya zevklerine olan düşkünlüğüne de tabir edilir.

Rüyada yanaktan öpmek, hayırlı haberlere yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin gerçek dostlara sahip olduğunu, kazancını helal yoldan kazandığını gösterir.

Rüyada Biriyle Öpüşmek

Rüyada biriyle öpüşmek, rüya sahibinin sevinçli ve müjdeli haberler alacağına, sağlam yeni dostluklar kuracağına, iş hayatında yepyeni fırsatlar ve gelişmeler ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüya sahibinin yakın zamanda iş hayatında yükselerek, makam ve mevki sahibi olacağını gösterir.

Aynı zamanda kişinin sevdiğiyle evleneceğini, onunla hayırlı ve mutluluk dolu bir yuva kuracağını simgeler.

Rüyada Sevgili ile Öpüşmek

Bu rüya, kişinin sevgilisine duyduğu hislerinin artacağına, ona giderek daha da bağlanacağına, hem ruhen hem de fiziksel olarak onunla bütünleşmek istediğine yorumlanır.

Bir yandan da kişinin müjdeli ve sevinçli bir haber alacağını, evleneceğini gösterir.

Rüyada Öpüştüğünü Görmek

Rüyada öpüştüğünü görmek, rüya sahibinin kimle öpüştüğüne göre yorumlanır. Rüyada erkek erkeğe öpüştüğünü görmek, kişinin tüm emellerine erişeceğini gösterir. Yani zaferi simgeler.

Rüyada kadın kadına öpüştüğünü görmek, kişinin geçmişe dair tüm sıkıntılarından kurtulacağına, geçmiş defterleri kapatıp, daha mutlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada yabancı biriyle öpüştüğünü görmek, rüya sahibinin gelecek kaygılarından kurtulacağına, maddi sıkıntılarını aşarak, ailesini ve kendisini geçindireceğine tabir edilir.

Rüya sahibinin aile hayatında huzur, birlik ve beraberlik dolu günlerin yaşanacağını gösterir.

Rüyada Öpülmek

Rüyada öpülmek, şayet rüya sahibi işsizse yeni bir iş teklifi alarak, geçimini temin edeceğine, yakında hiç beklenmedik birinden sevinçli bir haber alacağına işaret eder.

Hasta rüya sahibinin şifa bularak, iyileşeceğini gösterir. Rüyayı gören öğrenciyse sınavlarını başarı ile geçeceğine, tacirse ticarette kazançlı günlerin onu beklediğine yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Öpmek

Rüyada eski sevgiliyi öpmek ya da eski sevgiliyle öpüşmek, kişinin geçmiş günlerine hala özlem duyduğuna, eski sevgilisinden kısa bir süre sonra haber alacağına, geçmişinin onun yakasını bir türlü bırakmadığına delalet eder.

Şayet hayatında biri yoksa yeni tanıştığı birinden çok ama çok hoşlanacağına ve onunla tutkulu ve arzulu bir birlikteliklerinin olacağına işaret eder.

Rüyada Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyada sevgiliyle öpüşmek, yani kişinin rüyasında sevdiği kişi ile öpüştüğünü görmesi, sevgilisinden evlilik teklifi alacağına ya da ona evlilik teklif edeceğine yorumlanır.

Rüya sahibinin uzakta yaşayan sevdiklerine kavuşacağına, hayırlı ve güzel haberler işiteceğine, sevgilisiyle bir araya geldikten sonra hayatının rayına gireceğine, sevgilisiyle kavuştuğunda daha başarılı bir sürece gireceğine tabir edilir.

Rüyada sevgilinin saçlarını öpmek, rüya sahibinin sevgilisiyle arasındaki mevcut problemlerini çözeceğine, aralarındaki duygusal bağın daha da güçleneceğine işaret eder.

Rüyada sevgilinin boynunu öpmek, rüya sahibinin aşık olduğu kişiyle evleneceğini, iş hayatında kariyer yapacağını gösterir.

Rüyada Dudaktan Öpmek

Rüyada dudaktan öpmek, yani rüya sahibinin sevgilisini dudağından öpmesi, mutlu ve uyumlu birlikteliklerinin yakın zamanda evlilikle taçlanacağını simgeler.

Rüyada bir erkeğin başka bir erkeği dudağından öptüğünü görmesi, rüya sahibinin iş hayatındaki rakiplerine karşı dikkatli olması gerektiğine, özel hayatında ise farklı kişilerle cinsel birliktelikler yaşamak istediğine, bu isteğinde ısrar etmeye devam ederse sevgilisiyle arasındaki ilişkinin de bozulacağına yorumlanır.

Rüyada bir kadının başka bir kadını dudağından öpmesi, şayet öptüğü kişi yakın bir tanıdığı ise ona karşı tedbirli davranması gerektiğine, ondan kırıcı ve hoş olmayan sözler işiteceğine, rüya sahibinin duygusal bir boşluk içerisinde olduğuna ve erkeklere karşı güveni olmadığına tabir edilir.

Rüyada kişinin kendi hemcinsi ile öpüşüp, seviştiğini görmesi; rüya sahibinin cinsel hayatında yeterince tatmin olmadığını, bu yüzden mutsuz olduğunu, geçmişinde pek çok hayal kırıklığı yaşadığını, insanlara karşı tüm güvenini kaybettiğini ve yaşama isteğinin azaldığını gösterir.

Bu tür rüyaları sık sık gören kişilerin mutlaka bir psikiyatrise görünmeleri ve tıbbi yardım almaları gerekir.

Rüyada Genç Bir Erkekle Öpüşmek

Rüyada genç bir erkekle öpüşmek, zenginliğe, mutluluğa, sevince, rüya sahibini başarıya götürecek iş fırsatlarına, kişinin hayatında karşılaşacağı olumlu gelişmelere yorumlanır.

Rüyada Genç Bir Kadınla Öpüşmek

Sevgi, aşk ve tutkuyu sembolize eden bu rüya, rüya sahibinin duygusal hayatında birtakım gelişmeler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Yaşlı Bir Kadınla Öpüşmek

Rüya sahibinin hayal kırıklıkları yaşayacağına, mutsuz olacağına tabir edilir.

Bazı rüya yorumcularına göre kişinin korku ve endişelerinden sıyrılacağına, hatalarından ders alarak, af dileyeceğine işaret eder.

Rüyada Ünlü Birini Öpmek

Rüyada ünlü birini öpmek, rüya sahibinin ünlü olacağını, şan ve şöhrete kavuşacağını, kişinin iş hayatında pek çok başarıya imza atacağını, sosyal hayatında daha da popülerlik kazanacağını, başarılarını geniş bir kitlenin konuşacağını, dargın olduğu kişilerle barışacağını, yakında güzel ve keyfini yerine getiren sözler işiteceğini simgeler.

Rüyada ünlü biriyle sarılıp, öpüşmek, rüya sahibinin daha önce kaybettiği haklarına yeniden kavuşacağına, yeni iş projelerinde yer alacağına, iş hayatında aldığı kararlar sayesinde maddi kazanç elde edeceğine, ihtiyaç sahibi kişilere yardım edeceğine ve mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada Ölü Öpmek

Rüyada ölü öpmek, rüya sahibinin ölmüş birini öpmesi; farklı şekillerde tabir edilir. Bazen rüya sahibinin müjdeli bir haber alacağına, bazen de kişinin ölüm sonrası yaşama ilgi duyduğuna ve manevi hissiyatının son derece güçlü olduğuna işaret eder.

Rüyada ölü öpmek, kişinin maddi ve manevi bir sıkıntı içerisinde olduğunu, yanlış kararları yüzünden yardıma muhtaç biri hale geleceğini, dedikoducu bir insandan yardım isteyeceğini simgeler.

Uyarıcı ve haber verici bir rüya olarak, kişinin tedbirli ve dikkatli davranmazsa ölüden bile yardım bekler bir hale geleceğine yani büyük bir maddi sıkıntıya düşeceğine yorumlanır.

Rüyada Anneyi Öpmek

Rüyada anneyi öpmek, hayırlı bir rüyadır, rüya sahibinin yolunda gitmeyen işlerinin düzeleceğine, maddi ve manevi sıkıntılarından kurtularak, feraha çıkacağına delalet eder.

Rüyada anneyi öpmek, şayet rüya sahibi bekarsa yakın zamanda evleneceğine, evliyse eşi ile arasındaki sorunların son bulacağına, borçluysa borçlarını ödeyip, maddi sıkıntıları geride bırakacağına, evinde ve iş yerinde bolluk ve bereketin artacağına yorumlanır.

Rüyada ölmüş anneyi öpmek, kişinin yeni girişimlerde bulunacağına, girişimlerinin başarıyla sonuçlanacağına, uzakta bulunan sevdiklerine kavuşacağına işaret eder.

Bazen de yardım almaya ya da yardımcı olmaya tabir edilir.

Rüyada Babayı Öpmek

Rüyada babayı öpmek, rüya sahibinin babasını öptüğünü görmesi, kişinin giriştiği tüm işlerde başarılı olacağını, tüm rakiplerine galip geleceğini, makam ve mevki edineceğini gösterir.

Zafere işaret eden bu rüya, kişinin hayırlı ve bol kazançlı girişimlerde bulunacağına da yorumlanır.

Rüyada babanın elini öpmek, aile içerisinde huzurun artacağını, kişinin iş hayatında lider konuma yükseleceğini, geleceğine güvenle bakacağını, etrafı tarafından sözü dinlenen biri olacağını simgeler.

Rüyada kişinin babasının kendisini öptüğünü görmesi, rüya sahibinin hayırlı bir evlat olduğuna, babasının hayır duasını aldığına yorumlanır.

Ayrıca rüya sahibinin yardımseverliğine, tüm kötülüklerden korunduğuna, elini attığı tüm işleri başarıyla tamamladığına delalet eder.

Rüyada ölmüş olan babayı öpmek, kişinin çevresinden yardım alarak, maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulacağına, amellerinin güzel olduğuna, bir projede liderlik edeceğine, yeni girişimlerinin ona maddi kazançlar getireceğine, tüm dertlerini geride bırakacağına yorumlanır.

Rüyada Çocuk Öpmek

Rüyada çocuk öpmek, kendi çocuğunu ya da başkasını öpmek; rüya sahibinin fazlasıyla gelir sahibi olacağını, kişinin başarılı projelerde yer alacağını, yeni bir eve taşınacağını, sevinçli bir haber alacağını, mirastan hak ettiği payı alacağını gösterir.

Rüyada çocuk öpmek, kişinin bir çocuğu öpüp sevdiğini görmesi, kişinin kendisine ve ailesine zaman ayıramadığı için duyduğu suçluluk duygusunu simgeler.

Rüyada Arkadaşını Öpmek

Rüyada arkadaşını öpmek, kişinin sevdiği bir arkadaşını öpmesi, güçlü dostluklara, dostuyla iyi ve kötü günlerde beraber olacağına bazen de küs olunan bir dostla öpüşüp, barışmaya işaret eder.

Rüya sahibinin sevdiği ancak uzun zamandır görmediği bir arkadaşının yakın zamanda onu ziyaret edeceğini, küs olduğu arkadaşından özür dileceğini bazen de kişinin güçlü dostluklara duyduğu özlemi simgeler.

Rüyada Tanımadığın Biriyle Öpüşmek

Rüya sahibinin tanımadığı biriyle öpüştüğünü görmesi, hareketli bir sosyal yaşama kavuşacağına, yeni kişilerle arkadaş olacağına, eğlenceli bir aktiviteye katılacağına, evlilik teklifi alacağına yorumlanır.

Rüyada tanımadığının bir erkekle öpüştüğünü görmek, rüya sahibinin muradına ereceğine, popüler bir kişi olacağına delalet eder.

Aynı zamanda kişinin gizli saklı işlere gireceğine ve bu yüzden tedirginlik yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Eşini Öpmek

Rüyada eşini öpmek, kişinin rüyasında eşini öptüğünü görmesi, hayra yorumlanması gereken bir rüyadır.

Evli kişiler için mevcut sorunların üstesinden gelineceğine, aile içinde bolluk ve bereketin artacağına, bebek isteyen çiftlerin bebek sahibi olacağına, maddi kaygı ve çekincelerin sona ereceğine delalettir.

Şayet rüya sahibi bekarsa, ruh eşiyle tanışarak, evleneceğini müjdeler.

Rüyada eşinin elini öpmek, rüya sahibi evliyse çifti sevgi ve sadakat dolu, mutlu ve huzurlu günlerin beklediğini müjdeler.

Rüya sahibi bekarsa, sevdiği kişiyle ilişkisini ailelerinin de onaylayacağını, hayırlı bir evlilik yaparak, mutlu ve mesut bir yaşam süreceklerini gösterir.

Rüyada Yaşlı Birini Öpmek

Rüya sahibinin ihtiyaç duyduğu yardımın yakın zamanda geleceğini, bir aile büyüğünden maddi ve manevi yardım göreceğini, beklenen mirasa kavuşacağını simgeler.

Ayrıca aile içindeki birlik ve beraberliğin artacağını, yaşam standartlarının yükseleceğini, saygınlık elde edeceğini sembolize eder.

Rüyada El Öpmek

Kişinin rüyasında babasının elini öptüğünü görmesi, babadan gelen maddi destek ile kişinin gelecek kaygısından kurtulacağına, iş hayatında başarılı olacağına yorumlanır.

Rüyada anne elini öpmek, kişinin aile mirasından tez zamanda yararlanacağını, kayınvalidenin elini öpmek, rüya sahibinin görücü usulüyle evleneceğine yorumlanır.

Diğer aile büyüklerinden birinin elini öpmek, mirasa konmayı işaret eder.

Tanımadığı birinin elini öpmek, kişinin hatalarından dolayı alakasız kişilerden bile yardım bekleyecek durumda olacağını sembolize eder.

Rüyada Bir Hayvanı Öpmek

Rüyada bir hayvanı öpmek, rüya sahibinin oldukça yardımsever biri olduğuna, hayır işlerinde aktif bir şekilde yer aldığına yorumlanır.

Ayrıca tüm işlerinde başarılı olacağına, etrafı tarafından sevilip, saygı göreceğine tabir edilir.

Aynı zamanda rüyada görülen hayvanın neyi sembolize ettiğine göre bu rüya, farklı şekilde tabir edilir.

Rüyada Birini Öpüp Pişmanlık Duymak

Rüyada birini öpüp, pişmanlık duymak; kişinin yanlış bir ilişki içerisinde olduğunu, bu yüzden ileride pişmanlık duyacağını, ancak bu pişmanlığın fayda etmeyeceğini gösterir.

Rüya sahibinin hatalarından ders alması, geçmişi kapatıp, geleceğe bakması gerektiğine dair bir uyarıdır.

Not: Gördüğünüz rüyayı yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Rüyalar hakkında ki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir