Rüyada İncir Görmek: Bolluk ve Bereket Dolu Bir Dönem Geliyor!

Rüyada incir görmek; bolluk ve bereketi, zenginliği, şansı, farkındalığı, aydınlanmayı ve bilgeliği temsil eder.

Rüya sahibinin rızkının artacağına, ruhsal aydınlanma yaşayacağına yorumlanır. Kişinin eğitim, aşk, aile yaşantısına dair pek çok bilgi içerir.

Şayet rüya sahibi bekarsa evleneceği, işsizse yeni iş bulacağı ve bu işin ona mutluluk getireceği, kazancının iyi olacağı, evliyse bebek sahibi olacağı anlamına gelir.

Aynı zamanda kişinin hiç ummadığı bir anda yardım göreceğine, şansın ondan yana döneceğine yorumlanır.

Rüyada İncir Görmek Nasıl Yorumlanır?

Rüya sahibinin yepyeni ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, zengin olacağına, manevi yönünün güçlü olduğuna işaret eder.

Rüyada Olgunlaşmış İncir Görmek

Bu rüya bol rızkı temsil eder. Çürümüş ya da kurtlanmış şekilde görmek ise rüya sahibinin yakın çevresinde dedikodu yapan, haset ve rüya sahibinin kötülüğünü isteyen insanların varlığına delalettir.

Rüyada İncir Almak

Kişinin tüm maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulacağına, zengin olacağına, bolluk ve bereket dolu bir yaşam süreceğine işarettir.

Rüyada İncir Satmak

Rüyayı gören kişi, mal ve mülk sahibi olur. Ticarette başarılı işlere imza atar, yanında pek çok kişiyi çalıştırır. Aynı zamanda toplum yararına bir dizi işlere katılır.

Malını ve zenginliğini çevresi ile paylaşan bu kişi, yardıma muhtaç insanlara da yardımcı olur.

Rüyada İncir Yemek

Bol rızık sahibi olmayı, sevinç ve mutluluğu, zenginliği simgeler. Kişinin hayatın sunduğu tüm imkanlardan ve güzelliklerden yararlanacağına yorumlanır.

Bazen de hayırlı bir işe başlamaya, mutluluk getirecek bir evliliğe işaret edebilir. Rüya sahibinin yakında bebek sahibi olacağı ya da birikimleriyle kendi işini kurarak, patron olacağını da gösterebilir.

Kişinin rüyasında kendisine incir ikram edildiğini görmesi; eline geçen fırsatları fark edemeyip, elinin tersiyle iteceğine, lakin sonradan pişman olacağına delalettir.

Mızmız ve hiçbir şeyden kolay kolay hoşnut olmayan birinin varlığını da simgeleyebilir.

Rüyada Tatlı İncir Yemek

Rüya sahibinin dünyanın tüm nimetlerinden en iyi şekilde yararlanacağını, çok sayıda hayırlı evlat sahibi olacağını, zenginliğinin daha da artacağını, soyunu devam ettireceğini gösterir.

Mevsiminde yenilen bu meyve; rüya sahibinin hayatında bazı hayırlı olaylarla karşılaşacağına, bu yeni güzel olayların hayatına bolluk, bereket, mutluluk ve başarı getireceğine yorumlanır.

Rüyada İncir Ağacı Görmek

Rüya sahibinin tüm hayatı boyunca karşılaşacağı engel ve kısıtlamaları başarıyla aşacağı, bütün zorlu koşulların üstesinden geleceği, eninde sonunda başarılı olacağı anlamına gelir.

Kendi evinin dışında ya da uzağında görülen incir ağacı; genellikle iş kurma, evlenme, işe başlama, zengin biriyle evlenme gibi hayırlı gelişmelerle ilişkilidir.

Rüyada evin içerisinde görülen incir ağacı, kişinin birtakım maddi zorluklar yaşayacağını gösterir. Kişinin farkında olmadan yeni bir durum yaşayacağını, yepyeni bir sürecin kişiyi beklediğini gösterir.

Bu yeni gelen dönem, eskisinden daha da iyi olabilir.

Ağaca tırmandığını görmek, rüya sahibinin kendisine güven vermeyen bir işe başlayacağını, işvereninin bencil ve yalnızca kendi çıkarlarını düşünen biri olacağını ya da yatırım yapmak istediği sektörün riskli olduğunu haber verir.

Yani bu sektörde maddi açıdan pek de gelir elde edemeyeceğini anlatır.

Rüyada incir yaprağı görmek, kişinin utanacağa bir durum ya da olaya karışacağına, bu durumu başkalarından gizleyeceğine işaret eder.

Rüyada Mor İncir Görmek

Rüya sahibinin kişisel ve ruhani boyutta derinliğinin artacağını, dünya nimetlerine kavuşacağını, bu yolda başarı elde edeceğini, öğrendiği bilgileri ve deneyimlerini başkalarıyla paylaşacağını, paylaştıkça manevi açıdan tatmin olacağını gösterir.

Rüyada Yeşil İncir Görmek

Bu rüya, kişinin tekamüle erme yolunda başarıyla ilerlediğini, manevi dünyasının güçlendiğini, bu yolda ilerlemek için çok çaba gösterdiğini sembolize eder.

Rüya sahibinin yaşam amacına erişeceğine, mutlu ve huzurlu bir ömre sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada Sarı İncir Görmek

Kişinin hayatında karşılaştığı tüm sınavları olgunlukla aşacağına, pes etmediği takdirde başarılı olup, hayallerine kavuşacağına, hakkı olan ödülü alacağına, maddi sıkıntılarını geride bırakacağına delalettir.

Rüyada Siyah İncir Görmek

Rüya sahibinin kendi kişisel derinliğini yavaş yavaş keşfetmeye başladığına, ancak bu durumdan korktuğuna yorumlanır.

Bazen de belirsiz yani bilinmeyen bazı durumları temsil eder.

Kimi zaman da rüya sahibinin yemin ettiği ve söz verdiği bir konuda yalancı çıkacağına yani sözünü tutmayacağına delalet eder. Yükseklerden alçaklara düşüşü, üzüntü ve sıkıntıyı, uğursuzluğu simgeler.

Rüyada Kuru İncir Görmek

Kişinin yalnızca bugününü değil yarınını da düşündüğüne, yatırımlarının kar getireceğine, tüm hayatı boyunca yokluk nedir bilmeden, zenginlik içerisinde bir yaşam süreceğine, mal varlığının daha da artacağına işarettir.

Rüyada İncir Reçeli Görmek

Rüyayı gören kişinin aile hayatında mutluluk ve huzurunun artacağını, zengin olacağını, maddi gelirinin yükseleceğini müjdeler.

Rüyada İncir Ağacından İncir Yediğini Görmek

Kişinin kazancının bol olacağına işaret eden, hayra yorumlanması gereken bir rüyadır.

Bir yandan da rüya sahibinin iş ve aşk hayatına dair tüm hedeflerine ulaşacağına delalet eder.

Rüyada İncir Ağacı Diktiğini Görmek

Bu rüya; kişinin karlı bir yatırımda bulunacağına, yatırımlarının başarılı olacağına, hayırlı bir sürece gireceğine işarettir.

Rüyada İncir Ağacından Düşmek

Genellikle hayra yorumlanmaz. Rüya sahibinin kendisine iyilik yapan ve yardımsever birine nankörlük edeceğine tabir edilir.

Rüyada İncir Ağacı Kestiğini Görmek

Bu tarz rüyalar uğursuzluğa işarettir. Kişinin kendi kısmetine yine kendi elleriyle mani olacağını gösterir.

Rüya sahibini kendi eylemlerine ve tutumlarına dair dikkatli olması gerektiğine dair uyarır.

Rüyada İncir Toplamak

Bu rüya, şayet mevsiminde görülüyorsa hayra yorumlanmalıdır. Mevsimi olmadığı halde toplamak, genellikle sıkıntı, üzüntü, keder ve borç ile ilişkilendirilir.

Ağaçtan incir toplayıp yemek; zenginliğe, mal ve mülke işaret eder.

Hamileyken Rüyada İncir Görmek

Rüya sahibinin hamileliliğinin sorunsuz geçeceğini, hayırlı bir evlat sahibi olacağını, aile içindeki mutluluğun artacağını gösterir.

Rüyada İncir Ağacı Altında Oturduğunu Görmek

Kişinin zengin birinden yardım göreceğine işaret eder.

İncir ağacının altında oturduğunu ya da yaslanarak, gölgesinde dinlendiğini gören kişi; iyi kalpli, yardımsever, çevresindekilere hayrı dokunan bir adama sığınır.

Bu rüya; kişinin zengin olacağına da yorumlanır. Rüya sahibinin maddi sıkıntı çekmeden bir yaşam süreceğini, gelirinin artacağını gösterir.

Bu rüyayı mevsiminde gören kişi, hiçbir zaman fakirlik yüzü görmez.

Bu tarz rüyaların yorumu için rüya sahibinin içinde bulunduğu durumu, ruh halini ve hayata bakış açısını da değerlendirmek gerektiğini yani rüya yorumunda birden çok faktörün etkili ve belirleyici olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyorum.

Rüyalar hakında ki diğer yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir